Pewna lokata kapitału

U nas decydując się na zakup apartamentu masz pełną możliwość wyboru: możesz zameldować się i zamieszkać nad morzem, samodzielnie zarządzać wynajmem lub przekazać operatorowi w zarządzanie. Oddając apartament w zarządzanie operatorowi masz pewność, że Twoja inwestycja pracuje dla Ciebie. Ponadto, w dogodnym dla siebie okresie, będziesz mógł korzystać ze swojego lokalu.

Zakup nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji to jeden z najbardziej prestiżowych i bezpiecznych sposobów inwestowania, przy czym stopa zwrotu z takiej inwestycji znacznie przekracza zysk z lokaty bankowej.

Największym atutem apartamentów w Baltin Resort jest jednak nielimitowany dostęp dla właścicieli i gości do pełnej infrastruktury doskonale zaprojektowanego terenu kompleksu, w tym do całorocznego basenu krytego, basenu letniego na zewnątrz, kinder clubu, bogato wyposażonego placu zabaw dla dzieci, sali fitness i wypożyczalni rowerów.

Stań się właścicielem jednego z naszych apartamentów nad morzem i uzyskuj wysokie zwroty z inwestycji już od pierwszego roku!

Gwarantujemy pełną własność zakupionego lokalu - umowę w formie aktu notarialnego z odrębną księgą wieczystą i pełnym udziałem w gruncie, w Twoje ręce oddamy w pełni umeblowane mieszkanie. Równocześnie otrzymasz możliwość podpisania umowy najmu gwarantującej wysokie stopy zwrotu z inwestycji już od pierwszego roku, dzięki unikalnym na rynku warunkom podziału zysków z najmu w wysokości 80% właściciel / 20% operator.

Co najważniejsze - zakup apartamentu to nie tylko inwestycja, ale również możliwość korzystania ze swojego wymarzonego mieszkania nad morzem. Każdemu właścicielowi gwarantujemy 14 dni wypoczynku we własnej nieruchomości w ciągu roku!